Ne visi ziemas sporta veidi ir vienlīdzīgi, kad runa ir par likmju veikšanu. Daži bukmeikeri, īpaši no Ziemeļvalstīm, var piedāvāt desmitiem dažādu sporta veidu, taču tik un tā daži no tiem izceļas. Tos izvēlas likmju veikšanas entuziasti visā pasaulē. Šajā rakstā mēs dosim tev īsu ieskatu 5 ziemas sporta veidos, kas ir vispopulārākie likmju veikšanā.

Hokejs - totalizators

Tramplīnlēkšana

Pēc bukmeikeru domām tramplīnlēkšana bez šaubām ir viens no izcilākajiem ziemas sporta veidiem. Atbilde uz jautājumu „kāpēc“ ir vienkārša: skatīties tramplīnlēkšanu ir interesanti! Turklāt, tas, kurš veic lēcienu un nonāk lejā pirmais vai kurš veic visgarāko lēcienu, uzvar, tādēļ noteikumi ir diezgan vienkārši.
Viens no faktoriem, kas varētu sabojāt tavas uzvaras izredzes, ir slikti laikapstākļi vai kāds cits negaidīts notikums, bet, ja neskaita to, likmju veikšanai uz tramplīnlēkšanu ir vienkārši noteikumi, un tā ir pieejama pie gandrīz visiem bukmeikeriem.

Distanču slēpošana

Distanču slēpošana ir gan nomierinoša, gan aizraujoša. Kad esi sācis skatīties sacensības, ir gandrīz neiespējami to pārtraukt. Kurš pirmais šķēros finišu? Kurš sabruks no noguruma, nesasniedzis finišu? Vai visi dalībnieki var izturēt izaicinošo distanci? Tā kā sacensības ir garas, likmju veikšana uz distanču slēpošanu ir visizaicinošākais un interesantākais ziemas sporta derību veids, īpaši tādēļ, ka paredzēt iznākumu ir daudz grūtāk.

Biatlons

Biatlona skatīšanās liks tavai sirdij sisties. Biatlons ir ziemas sporta veids, kur distanču slēpošana ir apvienota ar šaušanu. Ieroči un sports – kas varētu būt vēl aizraujošāks? Šis sporta veids ir diezgan sarežģīts, jo tajā nepieciešams ne tikai fizisks spēks un izturība, bet arī precizitāte, tādēļ arī veikt likmes uz šī sporta rezultātiem ir diezgan sarežģīti. Vari uzlabot savas uzvaras izredzes, analizējot dalībnieka precizitāti, ātrumu un, protams, iepriekšējos sasniegumus.

Hokejs

Nav pārspīlējums teikt, ka hokejs ir iespējams vispopulārākais ziemas sporta veids, īpaši tiem, kas ir pieraduši veikt likmes futbolā un basketbolā. Komandu sporta veidi ir diezgan līdzīgi, padarot likmju veikšanu daudz vieglāku, ja tu pazīsti totalizatoru. Hokejam ir arī daudz likmju iespējas pie gandrīz katra sevis cienoša bukmeikara.

Kalnu slēpošana

Kalnu slēpošana ir kā māksla – tai nepieciešams spēks un prasme, lai varētu uzvarēt, un pietiek ar vienu kļūdu, lai sagrautu visas uzvaras iespējas. Kad tu veic likmes uz kalnu slēpošanu, tev noteikti jāņem vērā divas lietas: disciplīnas, kas ir iekļautas sacensībās, un trasi, kas tiks izmantota. Lai gan mājas priekšrocība ir svarīga visos ziemas sporta veidos, tā ir īpaši nozīmīga kalnu slēpošanā. Ja izvēlētais slēpotājs nepazīst trasi tik labi, kā viņa sāncenši, tad visticamāk viņam neveiksies tik labi, cik tev būtu gribējies.

Šie ir daži piemēri tam, ko likmju veikšana uz ziemas sporta veidiem var tev piedāvāt. Izvēles ir daudz, un ir skaidrs, ka tu vairs nekad nejutīsies garlaikots!

Labākie ziemas sporta veidi tiešsaistes derībām

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *